ASTAR PhysioGo 100A

Kód tovaru:
M869
Moderné zariadenie PhysioGo 100A predstavuje rad prístrojov PhysioGo vyrábanú spoločnosťou Astar. Toto plne... Celý popis
1 584,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Moderné zariadenie PhysioGo 100A predstavuje rad prístrojov PhysioGo vyrábanú spoločnosťou Astar. Toto plne dvojkanálové zariadenie sa používa v mnohých fyzioterapeutických ordináciách k vykonávaniu elektroterapia a elektrodiagnostických výkonov.

Výhody PhysioGo 100A

  • Mobilná fyzioterapia. Zariadenie PhysioGo 100A je prispôsobené na vykonávanie terapie v domácom prostredí pacienta. Nízka hmotnosť a špeciálne navrhnutá taška PRO, v ktorej je zariadenie umiestnené spolu s kompletným vybavením, umožňujú bezpečnú prepravu zariadenia. 
  • Liečivé prúdy a elektrodiagnostika. Prístroj umožňuje vykonávať elektroliečbu pomocou dostupných terapeutických prúdov, t.j. mikroprúdov, Kotzovho prúdu, prúdov TENS, prúdov určených na spastickú paralalýzu, diadynamických prúdov, impulzných prúdov (obdĺžnikové impulzy; trojuholníkové impulzy; Trabertov prúd), tonolýza, galvanické prúdy a ďalšie. Okrem toho je vďaka zariadeniu možné vykonávať poloautomatickú elektrodiagnostiku neuromuskulárneho systému – I / t krivku. Jeho účelom je určiť stav vyšetreného svalu a tým aj výber optimálnych elektrostimulačných parametrov.
  • Dva liečebné kanály. Prístroj bol vybavený dvoma nezávislými liečebnými kanálmi, ktoré umožňujú súčasnú implementáciu rôznych liečebných postupov pre jednu osobu (liečba štyrmi elektródami) alebo terapiu dvoch pacientov súčasne.

Určenie: Elektroliečba

 

Link na výrobcu

Stiahnuť