ASTAR PhysioGo 400C

Kód tovaru:
5835
Moderný prístroj PhysioGo 400C je zariadenie vytvorené pre profesionálne biostimulačný laserové ošetrenie v... Celý popis
1 860,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Moderný prístroj PhysioGo 400C je zariadenie vytvorené pre profesionálne biostimulačný laserové ošetrenie vykonávané vo fyzioterapeutických ordináciách alebo v domácom prostredi pacienta. PhysioGo 400C je nízkoenergetický biostimulačný laser, ktorý bol navrhnutý tak, aby zvyšoval pohodlie užívateľa zariadení a zaisťoval bezpečnosť pacientov počas liečby.

Výhody PhysioGo 400C

  • Široký výber nízkoenergetických laserových terapeutických aplikátorov. Biostimulačná laserová terapia vyžaduje presnú aplikáciu dávok žiarenia a vlnových dĺžok na dosiahnutie požadovaných terapeutických účinkov. PhysioGo 400C pracuje s aplikátorom R+IR skenovania, sprchovým aplikátorom CL1800 a všetkými bodovými sondami série ASTAR
  • Tri liečebné kanály. PhysioGo 400C bol vybavený tromi liečebnými kanálmi, ktoré umožňujú vykonávať tri nezávislé ošetrenia súčasne. Možnosť vykonať dve ošetrenia súčasne pre jedného pacienta (skenovací aplikátor + bodová sonda) výrazne skracuje trvanie terapie, napr. v prípade liečby prekladania, kde často čelíme poškodeniu veľkých plôch tela pacienta.
  • Vďaka svojej nízkej hmotnosti a praktickej PRO taške, ktorá je k dispozícii ako voliteľná výbava, je zariadenie ideálnym nástrojom pre mobilnú fyzikálnu terapiu. Zariadenie môže byť dodatočne vybavené batériou (verzia PhysioGo 401C) - čo umožňuje zariadeniu pracovať až 5 hodín bez pripojenia k zdroju napájania.

Súčasťou balenia sú dve ochranné okuliare (Kód tovaru 540).

Určenie: Laseroterapia biostimulačný

 

Link na výrobcu