ASTAR PhysioGo Lite COMBO

Kód tovaru:
9356
Novinka
Tri terapie v jednom zariadení. Neveľké rozmery a hmotnosť prístroja, databáza prednastavených terapeutický... Celý popis
1 800,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Tri terapie v jednom zariadení. Neveľké rozmery a hmotnosť prístroja, databáza prednastavených terapeutických programov a predovšetkým spojenie troch terapií v jednom zariadení patria k nespochybniteľným prednostiam prístroja PhysioGo.Lite COMBO. Okrem toho je možné prístroj ďalej vybaviť akumulátorom a pracovať so zariadením bez pripojenia napájacieho zdroja.

Výhody PhysioGo.Lite COMBO

  • Široká paleta výkonov. PhysioGo.Lite Combo umožňuje vykonávanie výkonov z oblasti elektroterapie, ultrazvukovej liečby a kombinovanej terapie.
  • V oblasti elektroterapie prístroj okrem iného umožňuje využitie unipolárnych a bipolárnych prúdov s nízkou a strednou frekvenciou, IG pulzov, prúdov EMS, H vĺn, exponenciálnych pulzov, stimulácie podľa Hufschmidta a iných.
  • V oblasti ultrazvukovej liečby zariadenie generuje ultrazvukové vlny s frekvenciou 1 MHz, ktoré umožňujú liečbu hlboko lokalizovaných chorobných zmien, a ďalej 3 MHz umožňujúce pôsobenie na chorobné zmeny lokalizovanej plytko pod povrchom pokožky. Prístroj pracuje v režime kontinuálnej emisie (tepelný efekt) alebo pulznej emisie (mikromasáž).
  • PhysioGo.Lite COMBO umožňuje užívateľovi vykonávanie fonoforézy, terapie LIPUS a ďalej kombinovanej terapie, čiže terapeutického pôsobenia elektroterapie a ultrazvuku súčasne počas jedného výkonu.
  • Terapia LIPUS. Zvláštnym druhom vĺn, ktoré sa používajú v zariadení PhysioGo.Lite Combo, sú ultrazvukové vlny s nízkou intenzitou (ang. Low intensity pulsed ultrasound, LIPUS). Tento druh terapie stimuluje rast kostí, väzov, obnovu nervov a podporuje procesy hojenia pri akútnom a miernom zápalovom stave. Okrem toho sa čoraz viac cení účinok tejto terapie pri liečbe rán a popálenín.
  • Tri nezávislé terapeutické kanály. Prístroj na fyzioterapiu má tri nezávislé terapeutické kanály zabezpečené plnou galvanickou izoláciou, ktorá eliminuje výskyt rušenia počas súbežnej prevádzky v rôznych režimoch.

Link na výrobcu