ASTAR Tecaris

Kód tovaru:
9355
Novinka
Zariadenia na rezistívnu a kapacitnú terapiu prúdom s rádiovou frekvenciou Tecaris Účinnosť a bezpečnosť t... Celý popis
9 950,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Zariadenia na rezistívnu a kapacitnú terapiu prúdom s rádiovou frekvenciou Tecaris

Účinnosť a bezpečnosť terapie

Tecaris je moderné zariadenie určené na vykonávanie profesionálnych výkonov prúdom s rádiovou frekvenciou. Tecaris sa výborne uplatní v súkromných lekárskych a fyzioterapeutických ordináciách, nemocniciach, na klinikách športovej a estetickej medicíny.


Široké použitie

Prístroj je možné používať na liečbu ochorení v ortopédii, pri rehabilitácii, v športovej a estetickej medicíne. Tecaris sa uplatní napr. pri terapii pomliaždenia a úrazov pohybových orgánov a ďalej pri ochoreniach podkožného tukového tkaniva.


Terapeutické režimy
Tecaris umožňuje terapeutovi vykonávať terapiu v rezistívnom alebo kapacitnom režime.

  • V rezistívnom móde prúd s rádiovou frekvenciou vyvoláva efekty v hlbších vrstvách tkanív, čiže kostiach, väzoch či šľachách. To umožňuje liečbu fibróz a degenerácií tkanív pri chronických ochoreniach.
  • Pri kapacitnom režime prúd pôsobí predovšetkým na povrchové tkanivá, čiže svaly a lymfatický systém, urýchľuje regeneráciu buniek alebo uvoľnenie svalov.
  • V oboch režimoch je možné dosiahnuť ako termický, tak atermický efekt v závislosti na použitej úrovni energie a očakávaných výsledkoch terapie.
  • Možná je aj spolupráca prístroja Tecaris s voliteľným aplikátorom pre kombináciu prúdu s rádiovou frekvenciou a nástrojovej terapie mäkkých tkanív IASTM.

Link na výrobcu