Boso ABI System 100 komplet

Kód tovaru:
5721
Index členok-rameno (angl. Ankle Brachial index – ABI) má vysokú výpovednú hodnotu v predpovedi infarktu, c... Celý popis
2 865,60 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Index členok-rameno (angl. Ankle Brachial index – ABI) má vysokú výpovednú hodnotu v predpovedi infarktu, cievnej mozgovej príhody a smrti. Hodnota ABI indexu <0,9 upozorňuje s presnosťou 95%, v porovnaní s agiogramom ako zlatým štandardom, na nebezpečie ICHDK a s takmer 100% istotou vyselektuje zdravých pacientov.

  • Tento nový prístroj stanoví túto hodnotu tak jednoducho, rýchlo a presne, že toto vyšetrenie môže byť u každého pacienta vykonané ako preventívna kontrola.
  • Presné výsledky získate za niekoľko minút. Získanie indexu členok-ramen prístrojom Boso ABI-systém 100 nie je len presné, ale je tiež natoľko jednoduché, že nevyžaduje žiadne špeciálne skúsenosti a vyšetrenie možno delegovať na sestru.
  • Index členok-rameno môžete, bez zvláštnej prípravy, získať v priebehu niekoľkých minút – čistý čas merania nepresiahne jednu minútu. To šetrí Váš drahocenný čas a použitie Boso ABI – systému 100 je mimoriadne efektívne.