Defibrilátor DefiSign Life Poloauromat

Kód tovaru:
9500
Najpredávanejšie
DefiSign LIFE defibrilátor je dokonale navrhnutý na použitie neprofesionálmi. Tento AED za konkurencieschop... Celý popis
1 590,00 €
Cena s DPH
Skladom
-+

Popis

DefiSign LIFE defibrilátor je dokonale navrhnutý na použitie neprofesionálmi. Tento AED za konkurencieschopnú cenu dáva jasné verbálne pokyny a hovorí záchrancovi každý krok resuscitačného procesu.

  • Defibrilátor začne pracovať hneď po otvorení predného krytu, hlasové pokyny sú podporované obrázkami zvýraznenými kontrolkami LED. Prístroj vysvetľuje, aké kroky je potrebné vykonať, krok za krokom, vďaka čomu je DefiSign LIFE mimoriadne užívateľsky prívetivý.
  • Elektródy sú jasne viditeľné a prístupné; sú vopred pripojené k defibrilátoru, pripravené hneď na použitie, čím šetria cenné sekundy. Elektródy pre tento AED majú životnosť 3 roky. Keď sa skončí záruka elektród, AED vás upozorní, že je potrebné ich vymeniť. Batéria má výnimočnú životnosť 6 rokov, vďaka čomu sú prevádzkové náklady tohto defibrilátora minimálne.
  • Špeciálne detské elektródy sú potrebné pri používaní tohto AED pre detské obete vo veku od 1 do 8 rokov alebo s hmotnosťou nižšou ako 25 kg. Tieto elektródy možno uložiť na zadnú stranu AED, tiež majú trojročnú životnosť. Keď sú pediatrické elektródy pripojené k AED, úroveň energie výboja sa upraví na úroveň vhodnejšiu pre dieťa. DefiSign AED je preto možné použiť u dospelých aj detských pacientov.

Vždy pripravený na použitie

  • Rôzne LED svetlá na prednej strane defibrilátora poskytujú istotu, že váš AED je pripravený na použitie. Ak sa indikátor stavu na pravej strane rozsvieti na zeleno, môžete si byť istí, že váš defibrilátor je pripravený na záchranu. Ak niektoré zo svetiel vľavo svieti, budete upozornený, že sa vyskytol problém, ktorý je potrebné vyriešiť. Návod na použitie jasne ukazuje, čo ktorá kontrolka znamená, vo väčšine prípadov je problémom nízka životnosť batérie alebo elektród.
  • Vďaka vysokej odolnosti IP55 proti prachu a kontaminácii vodou môže byť DefiSign LIFE umiestnený vo vnútri alebo vonku. Upozorňujeme, že ak chcete AED skladovať vonku, potrebujete špeciálnu vonkajšiu skrinku AED.

10-ročná záruka a tri jazyky 

  • DefiSign LIFE AED prichádza s dlhou 10-ročnou zárukou, ktorá zaisťuje dlhú a spoľahlivú životnosť vášho zariadenia. Táto dlhá záručná doba odlišuje DefiSign LIFE AED od konkurencie.
  • DefiSign LIFE má schopnosť uložiť tri vzájomne meniteľné jazyky (slovenčina, čeština, angličtina). Stlačením tlačidla je možné zmeniť jazyk na ktorýkoľvek z uložených jazykov, a to aj počas procesu resuscitácie. 
  • DefiSIgn LIFE defibrilátor je vyrobený renomovaným výrobcom Schiller Medical. Schiller Medical je vedúcou značkou v medicínskom priemysle a to sa odráža v kvalite a dizajne prístroja DefiSign LIFE AED.

Stručne povedané, ak hľadáte praktický, cenovo dostupný a užívateľsky prívetivý defibrilátor, vyberte si DefiSign LIFE AED. 10-ročná záruka zaručuje, že máte vždy záruku spoľahlivého zariadenia. So svojou konkurenčnou cenou a vysokými špecifikáciami, viacjazyčnými schopnosťami a vysokou odolnosťou proti prachu a vode, spolu s jasnými a zrozumiteľnými slovnými pokynmi, je DefiSign LIFE AED defibrilátorom, ktorý každému umožní zachrániť život.

Link na výrobcu