Littmann fonendoskopy

 

V ponuke máme široký výber klasických aj elektronických fonendoskopov na vyšetrenie dospelých pacientov a detí od renomovaného výrobcu Littmann.

  • Fonendoskopy Littman fungujú prostredníctvom technológie laditeľných membrán. Fonendoskop dáva lekárom možnosť počuť rôzne frekvencie jednoduchou zmenou tlaku na hrudný snímač. Fonendoskopy Littmann majú rôzne funkcie a prednosti, medzi ktoré patrí predovšetkým ich presnosť, spoľahlivosť a istota pri ich používaní. Či už ste lekár, veterinár, študent medicíny alebo zdravotná sestra, z našej širokej ponuky si určite vyberiete ten správny typ, ktorý vám bude vyhovovať.
  • Ďalšími výhodami fonendoskopov Littman je napríklad zníženie posluchových strát na minimum, odstraňovanie interferencie okolitých zvukov, reprodukcia zvukov s nízkymi aj vysokými frekvenciami a iné.
  • Výber toho adekvátneho fonendoskopu záleží od vašich potrieb. Fonendoskop Littmann Classic III. napríklad obsahuje obojstranný hrudný snímač s laditeľnými membránami. Tento typ je vhodný pre praktických lekárov, interných lekárov a lekárov chirurgických oborov, študentov medicíny a tiež pre záchranárov. Pre pľúcnych špecialistov, kardiológov a pediatrov je vhodný fonendoskop Littmann Cardiology IV. Tento fonendoskop má totiž laditeľnú membránu na oboch stranách hrudného snímača a preto je určený práve lekárom, ktorí potrebujú výborný akustický výkon.
Zobrazených 1 - 12 z 70 položiek
Filter