Littmann Classic III

Littmann Classic III je najnovšia rada fonendoskopov, určená na monitorovanie širokého spektra pacientov v menej kritických prostrediach. Vhodný je pre rôzne zdravotnícke zariadenia, nemocnice, ordinácie či kliniky, a zároveň tou najlepšou voľbou pre študentov medicíny. Slúži na efektívnu diagnostiku zvukov tela. Vyznačujú sa svojou spoľahlivosťou, vysokou akustickou citlivosťou a pohodlným dizajnom.

Fonendoskopy Littmann Classic III sú vyrábané z ľahkých materiálov pre jednoduché a komfortné používanie po dlhšiu dobu. Dostupné sú v rôznych farebných prevedeniach podľa štýlu ordinácie alebo osobnostných preferencií.

Súčasťou Littmann Classic III sú nechladivé násady na zvon pre udržanie komfortu pacienta počas vyšetrenia, a zároveň mäkké a ľahko dezinfikovateľné ušné olivky pre pohodlie lekára a kvalitné utesnenie zvuku. Obojstranný ušný snímač s laditeľnými membránami umožňuje počuteľnosť zvukov s rôznou frekvenciou bez presúvania. Vyberte si z našej širokej ponuky Littmann fonendoskopov alebo nás kontaktujte a my vám radi poradíme.

Filter

Cena

Zobrazených 1 - 12 z 27 položiek
Filter