Littmann Core Digital - Hadička Čierna, Hlavica Zrkadlová 8869

Kód tovaru:
1899
3M Littmann CORE fonendoskop vyhovuje požiadavkám organizácie FDA. Vie prepínať medzi analógovým režimom po... Celý popis
549,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

3M Littmann CORE fonendoskop vyhovuje požiadavkám organizácie FDA. Vie prepínať medzi analógovým režimom počúvania a zosilneným režimom, aby ste počas vyšetrenia mohli počúvať tak, ako vám to vyhovuje. Technológia laditeľnej membrány, vynález spoločnosti 3M, umožňuje počúvať zvuky s rôznou frekvenciou jednoducho tak, že upravíte tlak na náprsník. Keď hrudný snímač pritlačíte zľahka na pacienta, budete počuť nízkofrekvenčné zvuky. Trochu viac zatlačte a budete počuť zvuky s vyššou frekvenciou.

3M Littmann CORE fonendoskop spolupracuje so softvérom Eko v zariadení so systémom iOS a Android. Získate tak spôsob, ako ukladať a označovať poznámkami 15-, 30-, 60- a 120-sekundové záznamy, a to v rámci zabezpečeného riadiaceho panela a v súlade so zákonom HIPAA. Vytvorte si knižnicu srdcových oziev, aby ste mohli sledovať priebeh ochorenia alebo vzdelávania. Záznamy môžete navyše bezpečne zdieľať s kolegami. 

3M Littmann CORE fonendoskop kombinuje prípojku Eko CORE a 3M Littmann Cardiology IV fonendoskop. Návod na použitie produktu nájdete v príslušných užívateľských príručkách.

¹40-násobné zosilnenie založené na porovnaní analógového počúvania a počúvania s elektronickou asistenciou pri maximálnej hlasitosti a maximálnej frekvencii (125 Hz).
²Inteligentné zariadenie nie je súčasťou dodávky

Vlastnosti produktu

  • Prepája sa so softvérom Eko na zaistenie vizualizácie a zdieľania zvukových súborov srdcových oziev.
  • Až 40-násobné zosilnenie (pri maximálnej frekvencii v porovnaní s analógovým režimom).
  • Aktívne potláčanie okolitého hluku tlmí nežiaduce zvuky z okolia.
  • Prepínanie medzi analógovým režimom počúvania a zosilneným režimom.
  • Mäkké tesniace ušné olivky výborne izolujú okolité zvuky a pohodlne sedia.
  • Laditeľný obojstranný hrudný snímač z nehrdzavejúcej ocele s otvoreným alebo zatvoreným zvonom.
  • Vhodný pre dospelých aj pediatrických pacientov.
  • Vyhovuje požiadavkám organizácie FDA aj zákona HIPAA.

Stiahnuť