Vyšetrovacie lôžko

V sortimente zdravotníckeho nábytku môžete nájsť širokú škálu vyšetrovacích lôžok vhodných nielen do ambulancií ale aj ordinácií, nemocníc či iných zdravotníckych zariadení.

Vybrať si môžete vyšetrovacie lôžko rôznych typov podľa potrieb a zamerania. Od skladacích modelov, ktoré šetria priestor, až po elektrické a hydraulické verzie pre maximálnu pohodlnosť a efektivitu pri manipulácii. Každé lôžko v našej ponuke je navrhnuté s dôrazom na ergonómiu, bezpečnosť a ľahkú údržbu. Skladacie vyšetrovacie lôžka sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach pre jednoduchšie doladenie výzoru ambulancie s lakovanou povrchovou úpravou pre účinnejšiu dezinfekciu vhodnú do infekčných či rizikovejších prostredí. Na výber sú aj varianty s nastaviteľnou výškou či opierkou pre zabezpečenie vyššieho komfortu pacienta ako aj jednoduchšiemu prístupu pri vyšetrení. Ponúkame aj lôžka s pevnou výškou na bežné vyšetrenia či rehabilitačné lehátka GOLEM.

Súčasťou sortimentu sú aj elektrické alebo hydraulické ošetrovacie kreslá s nastaviteľnou výškou, opierkou chrbta, snímateľnými opierkami rúk a kvalitnou úpravou povrchu práškovými farbami na základe preferencií.

U nás môžete nájsť aj potrebné doplnky k lôžkam ako opierky rúk, popruhy na nohy, zápästia či stehná. Tieto produkty sú len časťou širokej ponuky, ktorú na Medihum nájdete pre zdravotnícke zariadenia, pričom každý produkt je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám a požiadavkám zdravotníckeho personálu. S výberom vhodného vyšetrovacieho lôžka do vášho zariadenia vám radi pomôžeme. Neváhajte nás preto kontaktovať.
 

Filter

Cena

Zobrazených 1 - 12 z 22 položiek
Filter