Gynekologické zrkadlá

Gynekologické zrkadlá sú štandardným pomocníkom pri gynekologických vyšetreniach stien pošvy a krčka maternice. Základnou funkciou je roztvorenie stien pošvy pre zabezpečenie dostatočného priestoru na vykonanie kontroly a odobratie vzoriek na testovanie. Gynekologické zrkadlá môžu mať rôznu veľkosť alebo prevedenie vzhľadom na faktory, ako sú vek, zdravie, sexuálna aktivita alebo elasticita.

V ponuke nájdete nerezové pošvové zrkadlá Cusco rôznych druhov s jednoducho sterilizovateľným povrchom na opakované použitie. Vďaka zaobleným hranám a hladkému prevedeniu je gynekologické zrkadlo jednoduché na manipuláciu a zabezpečuje komfort v priebehu celého vyšetrenia. Na stránke môžete okrem nerezových zrkadiel nájsť aj jednorázové pošvové zrkadlá vyrobené z priehľadného materiálu so zaisťovacím kolíkom balené jednotlivo.

Pošvové zrkadlá patria pod základné vybavenie gynekologických ambulancií. Pre sterilizáciu gynekologických zrkadiel a iných pomôcok sú dostupné aj účinné ultrazvukové čističky a ďalšie prístroje určené na sterilizáciu. Potrebujete poradiť s výberom? Neváhajte sa na nás obrátiť.
 

Filter

Cena

Dostupnosť

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
Filter