Spirometer Spirodoc s pulzoximetrom

Kód tovaru:
3082
Prístroj je dodávaný bez turbíny! K prístroju je potrebné prikúpiť jednorazové turbíny (3775)!Profesionálny... Celý popis
1 165,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Prístroj je dodávaný bez turbíny! K prístroju je potrebné prikúpiť jednorazové turbíny (3775)!Profesionálny spirometer s dvomi funkciami. Prístroj je rovnako vhodný na lekárske aj domáce používanie. Meria normálne hodnoty parametrov dýchania ako aj kyslíkovú saturáciu krvi a hodnotu pulzu.

Prístroj je vhodný aj na monitorovanie pľúcnych funkcií. Vstavaný snímač pohybov a zrýchlenia zabezpečuje, že prístroj automaticky rozpoznávahodnoty namerané v bdelom stave a hodnoty namerané v pokoji (napr. pred spaním).

Súčasťou dodávky prístroja je softvérový produkt Winspiro Pro, ktorý slúži na počítačové vyhodnotenie nameraných údajov. Namerané údaje môžete archivovať, vytlačiť alebo ich porovnávať s výsledkami nasledujúcich meraní. Prístroj je vybavený dotykovým displejom s rozkladom 128x64 pixlov.

Merané parametre: FVC, FEV1, FEV1/FVC%, FEV3, FEV3/FVC%. FEV6, FEV1/FEV 6%, PEF, FEF25%. FEF50%, FEF75%, FEF25%-75%, FET, Vypočítaný vek pľúc, Extr. Vol., FIVC, FIV1, FIV1/FIVC%, PIF, VC, IVC, IC, ERV, FEV1/VC%, VT, VE, RE, ti, te, ti/t-tot, VT/ti, merané MVV, vypočítané MVV.

Merateľné údaje oximetrie: SpO2 základné, minimálne, maximálne a priemer, T90%, T89%, T88%, T5%, Delta index, SpO2, udalosti (Bradycardia, Tachycardia), pohyb, čas snimania, čas analýzy.

Merateľné údaje analýzy spánku: polohy tela, SpO2 udalosti, index deštrukcie (ODI), NOD89%, NOD4%, NOD90%.

Meranie prietoku vzduchu: Obojsmerná digitálna turbína. Interval merania prúdenia: ±16 l/s: Presnosť merania objemu: ±3% alebo 50 ml (platí vyššia hodnota). Presnosť merania prietoku: ±5% alebo 200 ml (platí vyššia hodnota). Dynamický odpor: 12 l/s.