Spirometer SpiroSonic Smart

Kód tovaru:
4999
Kompaktný, ultrazvukový, prenosný spirometer s dotykovým farebným grafickým displejom. Prístroj je vhodný a... Celý popis
961,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Kompaktný, ultrazvukový, prenosný spirometer s dotykovým farebným grafickým displejom. Prístroj je vhodný aj na domáce použitie. Prístroj je napájaný z akumulátoru, ktorý možno nabíjať z elektrickej siete. Je určený predovšetkým na diagnostiku COPD, astmatických ochorení, alergickch ochorení a iných ochorení dýchacej sústavy resp. na určenie všeobecného stavu ventilácie (vitálna kapacita). Meracia trubica poskytuje rovnú trubicu, ktorú možno dezinfikovať za studena dezinfekčným roztokom, to znamená, že nie je potrebné používať antibakteriálny filter (náustok sa odporúča).

Špecifická presnosť: 3%. Rozklad: 3 ml/s. Rozsah prúdenia: +/- 18 l/s. Frekvencia digitálneho vzorkovania: 80 Hz. Rozmery: 35x120x85 mm. Komunikačné rozhrania: USB. Napájanie: vstavaný akumulátor so vstavanou nabíjačkou so sieťovým káblom (príslušenstvo). Prístroj zobrazuje úplné FVC, V-T, krivky prúdenia ako aj parametre FVC, FEV1, FEV1/FVC, PEF, FEF25-75%.

Vstavaný grafický animačný softvér (incentive) na motiváciu vyšetrovaných detí starších ako 4 roky. Iné vlastnosti: automatická vnútorná kalibrácia, prístroj nemá žiadne pohyblivé súčiastky. Prístroj môže prostredníctvom USB rozhrania komunikovať s PC. Pri spojení s počítačom USB káblom sa prístroj automaticky nabíja z PC.