Germicídne žiariče

V ponuke máme široký výber germicídnych žiaričov a žiariviek od výrobcov ako Prolux či Gara. Naše výrobky sú ďalej zamerané na dva typy germicídnych žiaričov, a to uzavreté alebo otvorené (priame) žiariče.

Uzavretý germicídny žiarič je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Uzavretý germicídny žiarič je taktiež vybavený časovačom, s pripojením priamo do zásuvky. Samotná sterilizácia vzduchu je zabezpečená pomocou ventilácie vzduchu. Chod žiariča je preto veľmi tichý a nenarúša bežnú prácu. Uzavreté žiariče sa montujú buď na stenu alebo sú dostupné ako mobilné žiariče, ktoré nevyžadujú ďalšiu montáž.

Otvorený, respektíve priamo vyžarujúci germicídne žiarič ničí zárodky na stenách a podlahách tým, že obsiahne celý objem vzduchu v miestnosti. Hlavný rozdieľ je však v tom, že pri uzavretých germicídnych žiaričoch je možné sterilizáciu vykonať za prítomnosti osôb. Použitie priameho ožarovania sa však obmedzuje na miestnosti, kde sa nezdržiavajú ľudia. Odporúčame vykonávať sterilizáciu v prevádzkach alebo miestnostiach v čase, keď sú zatvorené. Priame germicídne žiariče sa musia montovať na stenu bud vertikálne alebo horizontálne. V našom sortimente máme aj germicídne žiariče, ktoré sú na stenu pripevnené flexibilným kĺbovým mechanizmom. Kĺbový mechanizmus umožňuje ich nastavenie do optimálnej polohy jednoduchou manipuláciou. Okrem germicídnych žiaročov s kĺbovým mechanizmom máme v ponuke aj žiariče umiestnené na mobilnom stojane.

Poslednou kategóriou žiaričov sú kombinované germicídne žiariče PROLUX G®, ktoré v sebe kombinujú vlastnosti uzavretých aj otvorených žiaričov. Pri kombinovaných germicídnych žiaričoch si taktiež môžete vybrať z možností ako sú žiariče, ktoré sa montujú na stenu a mobilné žiariče. Obidve možnosti obsahujú programovateľné diaľkové ovládanie so snímačom pohybu.

Filter

Cena

Typ výrobku

Zobrazených 1 - 12 z 63 položiek
Filter