Littmann Master Classic II - Hadička Čierna, Hlavica Klasická 2144

Kód tovaru:
965
Posledné kusy
Fonendoskop 3M™ Littmann® Master Classic II™ spája spoľahlivú a univerzálnu akustickú kvalitu technológie n... Celý popis
129,00 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Fonendoskop 3M™ Littmann® Master Classic II™ spája spoľahlivú a univerzálnu akustickú kvalitu technológie nastaviteľnej membrány s ľahkou prenosnosťou jednostranného rezonátora.

  • Fonendoskop Master Classic II používajú študenti aj zdravotníci na detekciu, počúvanie a štúdium srdcových, pľúcnych a iných telesných zvukov pri fyzikálnom vyšetrení a diagnostike.
  • Technológia nastaviteľnej membrány – vynález 3M – umožňuje počúvať zvuky rôznej frekvencie pomocou zmeny prítlaku rezonátora. Na rozdiel od obojstranných modelov nie je potrebné obracať a meniť polohu rezonátora. Ak chcete počúvať zvuky nízkej frekvencie, rezonátor pritláčajte jemne; ak chcete počúvať zvuky vyššej frekvencie, pritlačte trochu viac. Táto čas šetriaca funkcia umožňuje zdravotníkovi sústrediť sa na pacienta, zatiaľ čo nechladiaci kontaktný povrch nespôsobuje pacientovi nepríjemné chladenie.
  • Napnutie náhlavnej súpravy sa jednoducho nastavuje podľa veľkosti hlavy a pocitu pohodlia stlačením alebo roztiahnutím ušných rúrok. Priľnavé ušné vložky s mäkkou výstelkou sa prispôsobia každým ušiam a umožňujú vynikajúce odfiltrovanie akustického šumu a pohodlné nosenie. Ušné vložky sa nasadzujú na konce ušných rúrok veľmi pevne a z bezpečnostných dôvodov ich je veľmi ťažké odstrániť.
  • Odolné hadičky najnovšej generácie si zachovávajú svoj tvar a ohybnosť aj po zložení do vrecka. Životnosť fonendoskopu je dlhšia, keďže má zvýšenú odolnosť voči mastnote z pokožky a alkoholu, a tvorba nežiaduceho zafarbenia je menej pravdepodobná. Hadičky najnovšej generácie neobsahujú latex, čo je výhoda pre citlivých zdravotníkov aj ich pacientov. A aby bolo chránené zdravie ľudí aj životné prostredie, hadičky najnovšej generácie neobsahujú ani ftaláty.
  • Fonendoskopy Master Classic II sa vyrábajú v USA a majú konzistentnú kvalitu. Dodávajú sa spolu s veľkými ušnými vložkami s mäkkou výstelkou, veľkými tvrdými ušnými vložkami a návodom.

Vlastnosti produktu

  • Nastaviteľná membrána: Zvuky vysokej alebo nízkej frekvencie počúvajte jemnými zmenami prítlaku rezonátora. Náhlavnú časť možno jednoducho nastaviť podľa individuálneho pocitu pohodlia.
  • Ušné rúrky sú anatomicky prispôsobené tvaru zvukovodu.
  • Pohodlne sa nosí a vynikajúco filtruje akustický šum vďaka patentovaným pevne držiacim ušným vložkám 3M™ Littmann® s mäkkou výstelkou
  • S jednostranným rezonátorom sa ľahšie manipuluje a manévruje.
  • Ušné vložky s mäkkou výstelkou vynikajúco filtrujú hluk a pohodlne sa nosia.

Stiahnuť