Littmann Master Classic II - Hadička Vínovočervená, Hlavica Klasická 2146

Kód tovaru:
4009
Posledné kusy
Fonendoskop 3M™ Littmann® Master Classic II™ spája spoľahlivú a univerzálnu akustickú kvalitu technológie n... Celý popis
129,00 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Fonendoskop 3M™ Littmann® Master Classic II™ spája spoľahlivú a univerzálnu akustickú kvalitu technológie nastaviteľnej membrány s ľahkou prenosnosťou jednostranného rezonátora. Fonendoskop Master Classic II používajú študenti aj zdravotníci na detekciu, počúvanie a štúdium srdcových, pľúcnych a iných telesných zvukov pri fyzikálnom vyšetrení a diagnostike. Technológia nastaviteľnej membrány – vynález 3M – umožňuje počúvať zvuky rôznej frekvencie pomocou zmeny prítlaku rezonátora. Na rozdiel od obojstranných modelov nie je potrebné obracať a meniť polohu rezonátora. Ak chcete počúvať zvuky nízkej frekvencie, rezonátor pritláčajte jemne; ak chcete počúvať zvuky vyššej frekvencie, pritlačte trochu viac. Táto čas šetriaca funkcia umožňuje zdravotníkovi sústrediť sa na pacienta, zatiaľ čo nechladiaci kontaktný povrch nespôsobuje pacientovi nepríjemné chladenie.

Napnutie náhlavnej súpravy sa jednoducho nastavuje podľa veľkosti hlavy a pocitu pohodlia stlačením alebo roztiahnutím ušných rúrok. Priľnavé ušné vložky s mäkkou výstelkou sa prispôsobia každým ušiam a umožňujú vynikajúce odfiltrovanie akustického šumu a pohodlné nosenie. Ušné vložky sa nasadzujú na konce ušných rúrok veľmi pevne a z bezpečnostných dôvodov ich je veľmi ťažké odstrániť.

Odolné hadičky najnovšej generácie si zachovávajú svoj tvar a ohybnosť aj po zložení do vrecka. Životnosť fonendoskopu je dlhšia, keďže má zvýšenú odolnosť voči mastnote z pokožky a alkoholu, a tvorba nežiaduceho zafarbenia je menej pravdepodobná. Hadičky najnovšej generácie neobsahujú latex, čo je výhoda pre citlivých zdravotníkov aj ich pacientov. A aby bolo chránené zdravie ľudí aj životné prostredie, hadičky najnovšej generácie neobsahujú ani ftaláty.

Fonendoskopy Master Classic II sa vyrábajú v USA a majú konzistentnú kvalitu. Dodávajú sa spolu s veľkými ušnými vložkami s mäkkou výstelkou, veľkými tvrdými ušnými vložkami a návodom.

Vlastnosti produktu

  • Nastaviteľná membrána: Zvuky vysokej alebo nízkej frekvencie počúvajte jemnými zmenami prítlaku rezonátora. Náhlavnú časť možno jednoducho nastaviť podľa individuálneho pocitu pohodlia.
  • Ušné rúrky sú anatomicky prispôsobené tvaru zvukovodu.
  • Pohodlne sa nosí a vynikajúco filtruje akustický šum vďaka patentovaným pevne držiacim ušným vložkám 3M™ Littmann® s mäkkou výstelkou
  • S jednostranným rezonátorom sa ľahšie manipuluje a manévruje.
  • Ušné vložky s mäkkou výstelkou vynikajúco filtrujú hluk a pohodlne sa nosia.