Pacientský monitor EDAN

Kód tovaru:
2611
Najpredávanejšie
Ľahký, kompaktný, prenosný pacientský monitor s 10“ farebným TFT LCD širokým displejom (rozklad: 800 x 480)... Celý popis
2 160,00 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Ľahký, kompaktný, prenosný pacientský monitor s 10“ farebným TFT LCD širokým displejom (rozklad: 800 x 480). Prístroj meria EKG, RESP, NIBP, Edan SpO2, 2-TEMP, PR, dual IPB (opcia) parametre. Prístroj je vhodný na monitorovanie dospelých, detí aj novorodencov.

  • Monitor má mimoriadne priateľské užívateľské prostredie, prostredníctvom niekoľkých tlačidiel na čelnom paneli a prostredníctvom jedného otočného regulátoru možno prístroj jednoducho riadiť.
  • Farbu zobrazovaných kriviek možno nastaviť podľa potrieb. Prístroj má vstavané množstvo pružných konfigurácií. Zariadenie možno konfigurovať na základe celého súboru požiadaviek, vrátane monitorovaných parametrov, rýchlosti zobrazovania kriviek, intenzity zvukových signálov a obsahu výstupu.
  • Na displeji možno jasne pozorovať ako zobrazované priebehy tak aj ostatné parametre (alarmové hlásenia, identifikátory pacienta, čas, požadované numerické parametre ...).

Displej je rozdelený do troch zón: 1. Informačná zóna, 2. Zóna zobrazovania sledovaných priebehov, 3. Zóna parametrov. Súčasne možno zobraziť 7 kriviek, ktoré možno zmraziť.

Vlastnosti: EDAN SpO2 pulzoximeter, SpO2, pulz-tónusová modulácia (Pitch Tone), zobrazenie 5 zvodového EKG, analýza arytmie, analýza viac zvodového S-T segmentu, OxyCRG.

Alarm: V systéme je zabudovaný 5 stupňový regulátor intenzity alarmového signálu a funkcia potlačenia alarmu. Úrovne alarmu: vysoká, stredná a nízka. Spôsoby alarmu: akustické a vizuálne upozornenie a písané hlásenie. Alarmy sú rozdelené do troch kategórií: fyziologické, technické a všeobecné.

  • Fyziologické alarmy: alarmy vyvolané fyziologickým stavom pacienta, ktoré treba považovať za kritické (napr. prekročenie zadaných limitov pre srdečný rytmus (HR)).
  • Technické alarmy (poruchy systému): výskyt poruchy, ktorá znemožní určité monitorovacie postupy alebo sú výsledky monitorovania nespoľahlivé. Technický alarm sa v podstate rovná odkazu na poruchu systému (technicky).
  • Všeobecné alarmové hlásenia sú tie, ktoré nie je možne zatriediť do žiadnej z predchádzajúcich kategórií, ale vyžadujú si pozornosť obsluhy prístroja.

Vstavaná tlačiareň: Tlač je realizovaná na termo papier so šírkou 48 mm. Možno tlačiť maximálne 3 kanály. Rýchlosť tlače: 25 alebo 50 mm/s.

Napájanie: Prístroj je napájaný zo vstavaných Lithium-ion nabíjateľných článkov. Čas nabitia článkov na 90% menovitej kapacity je cca 6 hodín. Prístroj je možné súčasne pripojiť aj k elektrickej sieti.

Pamäť: Veľkokapacitná pamäť, schopná uchovať 96 hodín grafických a tabelárnych trendov so všetkými parametrami, resp. 500 hodnôt merania krvného tlaku a 60 alarmových udalostí.

Štandardné príslušenstvo: senzor teploty, manžeta na meranie krvného tlak pre dospelých (25-35 cm), NIPB s prípojkou, 5 zvodový EKG kábel pacienta, sieťový kábel, sada jednorazových elektród, akumulátor, uzemňovací kábel.

Opcie: manžeta pre deti a novorodencov, rektálny snímač telesnej teploty, SpO2 senzor jednorazový alebo na opakované použitie (pre dospelých a deti), konzola na zavesenie prístroja na stenu, stojan. Rozmery: 318x152x264 mm. Hmotnosť: 5 kg.

Prístroj je určený výlučne na profesionálne použitie!!!