ASTAR PhysioGo 401C

Kód tovaru:
1182
Moderný prístroj PhysioGo 401C je zariadenie vytvorené pre profesionálne biostimulačný laserové ošetrenie v... Celý popis
1 864,00 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Moderný prístroj PhysioGo 401C je zariadenie vytvorené pre profesionálne biostimulačný laserové ošetrenie vykonávané vo fyzioterapeutických ordináciách alebo v domácom prostredi pacienta. PhysioGo 401C je nízkoenergetický biostimulačný laser, ktorý bol navrhnutý tak, aby zvyšoval pohodlie užívateľa zariadení a zaisťoval bezpečnosť pacientov počas liečby.

Výhody PhysioGo 401C

  • Široký výber nízkoenergetických laserových terapeutických aplikátorov. Biostimulačná laserová terapia vyžaduje presnú aplikáciu dávok žiarenia a vlnových dĺžok na dosiahnutie požadovaných terapeutických účinkov. PhysioGo 401C pracuje s aplikátorom R+IR skenovania, sprchovým aplikátorom CL1800 a všetkými bodovými sondami série ASTAR
  • Tri liečebné kanály. PhysioGo 401C bol vybavený tromi liečebnými kanálmi, ktoré umožňujú vykonávať tri nezávislé ošetrenia súčasne. Možnosť vykonať dve ošetrenia súčasne pre jedného pacienta (skenovací aplikátor + bodová sonda) výrazne skracuje trvanie terapie, napr. v prípade liečby prekladania, kde často čelíme poškodeniu veľkých plôch tela pacienta.
  • Vďaka svojej nízkej hmotnosti a praktickej PRO taške, ktorá je k dispozícii ako voliteľná výbava, je zariadenie ideálnym nástrojom pre mobilnú fyzikálnu terapiu. Zariadenie je vybavená batériou, čo umožňuje zariadeniu pracovať až 5 hodín bez pripojenia k zdroju napájania.

Určenie: Laseroterapia biostimulačný

 

Link na výrobcu

Stiahnuť