ASTAR Sonaris S

Kód tovaru:
M121
Prístroj Sonaris S je ergonomické zariadenie, ktoré sa používa na vykonávanie ultrazvukovej terapie a fonof... Celý popis
1 420,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Prístroj Sonaris S je ergonomické zariadenie, ktoré sa používa na vykonávanie ultrazvukovej terapie a fonoforézy, tj. Transdermálnemu podávanie liečiv priamo do postihnutého miesta.

Výhody Sonaris S

  • Široké terapeutické možnosti. Pri práci s dvoma hlavami rôznych veľkostí, z ktorých každá môže pracovať na dvoch rôznych frekvenciách, vám Sonaris S umožňuje vykonávať rôzne sonoterapeutické ošetrenia - vrátane hlbokej (až 7 cm hlboko do tkaniva) a plytkej (3 cm pod povrchom) kože). Okrem toho je možné pripojiť externý elektrostimulátor a vykonať kombinovanú terapiu
  • Rýchla fyzikálna terapia. Ultrazvuková liečba je jednou z najkratších prebiehajúcich liečebných terapií. Trvanie liečby závisí od stavu pacienta, typu a štádia ochorenia, umiestnenia lézií a veľkosti povrchu vyžadujúceho ošetrenie, maximálna dĺžka procedúry je však 15 minút.
  • Pohodlie vykonávania ošetrení. Sonaris S sonoterapeutické zariadenie sa môže použiť na vykonávanie ošetrení kontinuálnym (tepelným účinkom) a pulzným (mikromasážnym) žiarením. Vyžarovaný výkon sa automaticky stabilizuje bez prerušenia v dôsledku zníženia úrovne absorpcie (napr. okolo kosti).

Určenie: Ultrazvuková terapia

 

Link na výrobcu

Stiahnuť