Holter ABPM-PM50 NIBP/SpO2

Kód tovaru:
M233
ABPM-PM50 – multifunkčný pacientsky monitor slúži na dlhodobé monitorovanie SpO2 (kyslíková saturácia) a NI... Celý popis
599,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

ABPM-PM50 – multifunkčný pacientsky monitor slúži na dlhodobé monitorovanie SpO2 (kyslíková saturácia) a NIBT (neinvazívne meranie krvného tlaku). Prístroj možno používať v nemocničnom prostredí ale možno ho používať aj pri ošetrovaní pacientov v domácom liečení. Prístroj je kompaktný, prenosný a jeho obsluha je jednoduchá.

  • Prístroj je dodávaný so vstavaným senzorom SpO2 a manžetou normálnej veľkosti. Zariadenie možno používať v dvoch prevádzkových módoch: vo funkcii dlhodobého monitorovania sledovaných parametrov a vo funkcii 24 hodinového ambulantného holtru NIPB a SpO2. Tieto funkcie možno pružne a ľahko nastavovať.
  • Prístroj je vybavený veľkokapacitnou pamäťou na ukladanie meraných parametrov určených na neskoršiu podrobnú analýzu. Prístroj má priateľská užívateľské rozhranie; užívateľ vidí menu, z ktorého môže modifikovať výsledky merania.
  • Prístroj automaticky sleduje kapacitu vstavaných akumulátorov a v prípade nedostatočného nabitia generuje varovný signál. Na displeji prístroja môže užívateľ sledovať informácie o nastavených hodnotách alarmov a uplynutý čas.
  • Zariadenie poskytuje možnosť voľby parametrov alarmov. Údaje pacienta možno jednoducho vkladať a meniť. Pomocou PC softvéru (súčasť dodávky) možno výsledky merania spätne prehliadať, analyzovať a vytrlačiť vo forme tabuliek, trendových grafov resp. reportov.