Littmann Master Cardiology - diamant, black edition

Kód tovaru:
M111
Fonendoskop 3M™ Littmann® Master Cardiology™ disponuje technológiou nastaviteľnej membrány – vynález 3M –, ... Celý popis
680,00 €
612,00 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Fonendoskop 3M™ Littmann® Master Cardiology™ disponuje technológiou nastaviteľnej membrány – vynález 3M –, ktorá umožňuje počúvať zvuky rôznej frekvencie pomocou zmeny prítlaku rezonátora.

  • Na rozdiel od obojstranných modelov nie je potrebné obracať a meniť polohu rezonátora. Ak chcete počúvať zvuky nízkej frekvencie, rezonátor pritláčajte jemne; ak chcete počúvať zvuky vyššej frekvencie, pritlačte trochu viac. Táto čas šetriaca funkcia umožňuje zdravotníkovi sústrediť sa na pacienta, zatiaľ čo nechladiaci kontaktný povrch nespôsobuje pacientovi nepríjemné chladenie.
  • Napnutie náhlavnej súpravy sa jednoducho nastavuje podľa veľkosti hlavy a pocitu pohodlia stlačením alebo roztiahnutím ušných rúrok.
  • Priľnavé ušné vložky s mäkkou výstelkou sa prispôsobia každým ušiam a umožňujú vynikajúce odfiltrovanie akustického šumu a pohodlné nosenie. Ušné vložky sa nasadzujú na konce ušných rúrok veľmi pevne a z bezpečnostných dôvodov ich je veľmi ťažké odstrániť.
  • Odolné hadičky najnovšej generácie si zachovávajú svoj tvar a ohybnosť aj po zložení do vrecka.
  • Životnosť fonendoskopu je dlhšia, keďže má zvýšenú odolnosť voči mastnote z pokožky a alkoholu, a tvorba nežiaduceho zafarbenia je menej pravdepodobná. Hadičky najnovšej generácie neobsahujú latex, čo je výhoda pre citlivých zdravotníkov aj ich pacientov. A aby bolo chránené zdravie ľudí aj životné prostredie, hadičky najnovšej generácie neobsahujú ani ftaláty.
  • Fonendoskopy Master Cardiology sa vyrábajú v USA a majú konzistentnú kvalitu. Dodávajú sa spolu s veľkými a malými ušnými vložkami s mäkkou výstelkou, veľkými tvrdými ušnými vložkami, adaptérom na špeciálne postupy a návodom.

Vlastnosti prodktu

  • Hadičky s duálnym lúmenom: Dva vodiče zvuku v jednej hadičke eliminujú šuchot tradičných dvojitých hadičiek.
  • Nastaviteľná membrána: Zvuky vysokej alebo nízkej frekvencie počúvajte jemnými zmenami prítlaku rezonátora.
  • Náhlavnú časť možno jednoducho nastaviť podľa individuálneho pocitu pohodlia. Ušné rúrky sú anatomicky prispôsobené tvaru zvukovodu.
  • Výnimočné akustické vlastnosti: Najvyšší model spomedzi mechanických fonendoskopov Littmann.

Stiahnuť

Binaurálna výstavba Double Lumen
Celková dĺžka (metricky) 69 cm
Hmotnosť 185 g
Hmotnosť hrudného snímača (metrické jednotky) 90 g
Materiál membrány Epoxy/Fiberglass
Materiál ušnej trubice Eloxovaný hliník
Použitie Kardiológia/špičková medicína
Technológia hrudného snímača Jednostranné
Typ ušnej vložky Soft Sealing
Výkon 10