Vyšetrovacia lampa SOLIS 30 X - stolná

Kód tovaru:
4039
Nová diagnostická lampa SOLIS 30, a to vďaka svojej konštrukcii a svetelným vlastnostiam bola navrhnutá pre... Celý popis
660,00 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Nová diagnostická lampa SOLIS 30, a to vďaka svojej konštrukcii a svetelným vlastnostiam bola navrhnutá predovšetkým pre použitie ako hlavný zdroj svetla v ordináciách a vyšetrovacích miestnostich, rovnako ako v doliečovacích oddeleniach.

Svietidlo je určené na použitie pre bodové osvetlenie pacientovho tela s cieľom uľahčiť stanovenie diagnózy alebo posúdenie pokroku liečby.

  • V lampe Solis 3 0sú zdrojom svetla LED diódy, s rozsiahlym svetelným tokom a vysokou teplotou farieb vyžarovaného svetla. LED diódy majú veľmi dlhú životnosť až 50 000 pracovných hodín.
  • Svetlo tejto lampy je podobné dennému svetlu, ale nevyžaruje žiadne IR žiarenia, ktoré spôsobuje zahrievanie povrchu.
  • Nový, ergonomický tvar hlavy lampy umožňuje jednoduché čistenie a zabezpečuje vysokú úroveň ochrany puzdra svetiel.
  • Lampy Solis 30 zaisťujú nízke náklady na údržbu vzhľadom na to, že výmena LED diód je zbytočná, rovnako ako z dôvodu veľmi nízkej spotreby energie.
  • Svietidlá sú vybavené reguláciou intenzity osvetlenia, čo umožňujeplynulé nastavenie intenzity svetla v závislosti na aktuálnych potrebách.
  • Dodatočným prvkom k lampy je bodové svetlo napájané z USB zásuvky inštalovanej v osvetlovacej hlave.

K dispozícii sú rôzne verzie:nástenné lampy, stropné svietidlá, svietidlá s montážou na pracovný stôl alebo štít lôžka, pohyblivý stojan.