Spirometer SpiroSonic Flo Professional Edition

Kód tovaru:
4650
Profesionálny nástroj na diagnostiku dýchacích funkcií. Prístroj je možné pripojiť prostredníctvom USB rozh... Celý popis
930,00 €
Cena s DPH
Skladom
-+

Popis

Profesionálny nástroj na diagnostiku dýchacích funkcií. Prístroj je možné pripojiť prostredníctvom USB rozhrania k PC resp. notebooku. Na počítači beží profesionálny program SpiroReporter Professional Edition, ktorý komunikuje prostredníctvom USB s prístrojom. Použitím: v prvom rade vyšetrenia pľúcnych funkcií (vitálna kapacita a pod.), Diagnostika ochorenia dýchacieho ústrojenstva, alergie, sledovanie stavu pacienta po medikamentóznej liečbe pod. Vďaka Polgar protokolu a vstavaným animáciám (Incentive) možno prístroj používať na vyšetrovanie detí už o 4 rokov.

V prístroji sa nenachádzajú žiadne pohyblivé súčiastky (nie je tam napr. Turbína, membrána a pod.). Meracie trubice na pohľad vyzerá ako hladká trubice. Vnútorné hladkú plochu meracej trubice možno jednoducho sterilizovať za studena; netreba používanie antibakteriálneho filtra (odporúča sa iba používanie náustku). Princípom činnosti prístroja je ultrazvukové meranie prúdenia.

Špecifikácia: presnosť: 3%; rozklad: 6 ml / s; interval prúdenie: ± 18 l / s; frekvencia vzorkovania: 80 MHz. Rozmery: 27 x 60 x 150 mm. Komunikácia s počítačom: USB rozhranie. Napájanie: USB 5 V (prístroj je napájaný z počítača, iný zdroj energie nie je potrebná).

Prístroj má robustný dizajn s odolnou mechanikou, trvalú výrobné kalibráciu. Softvérový produkt dodávaný s prístrojom

"SpiroSonic Flo Professional Edition" zobrazuje parametre FVC, FEV1, FEV1 / FVC, FEV6, FIVC, FIV1, EV, PEF, PIF, FEF25, FEF50, FEF75, FIF25, FIF50, FIF75, MIMEF2550, MIMEF2575, FET , EV, ZeroTme, Estimatied Lung Age (odhadovaný funkčná vek pľúc) a frekvenciu dýchania.

ThorSoft programový produkt je program s priateľským ovládaním. Program ThorSof Proffessional Edition je softvérový produkt vhodný pre vyšetrovanie a diagnostiku veľkého množstva pacientov. Postavenie lekárskej diagnostiky je podporované grafikou, animácií a komunikácií v ľudskej reči. Okrem toho je k dispozícii účinný podporný systém rozhodovania.

Ďalšie vlastnosti: automatická vnútorná kalibrácia, možnosť pripojiť telemetrický interfejs. Plug & amp; Play USB PC spojenie (nie je nutná žiadna konfigurácia, jednoducho pripojíte k počítaču a funguje. Softvér komunikuje s pacientom ľudským hlasom, pacient môže prístroj používať aj sám v pohodlí domova pripojený k vlastnému počítaču.

Softvérový produkt obsahuje modul sledovanie vplyvu liekov (PRE, POST testy ). Programový produkt SpiroReporter Professional Edition spolupracuje aj s počítačovým EKG zariadením CARDIAX. Príslušenstvo: ThorSoft počítačový diagnostický softvér s úplnou diagnostikou respiračných funkcií, USB kábel pre pripojenie k počítaču, užívateľská príručka.