Test Hepatitis B

Kód tovaru:
4965
Laboquick HBsAb test slúži na diagnostické účely na kvalitatívne učenie hepatitis B antičastíc (HBsAb) na i... Celý popis
2,50 €
Cena s DPH
Predaj skončil

Popis

Laboquick HBsAb test slúži na diagnostické účely na kvalitatívne učenie hepatitis B antičastíc (HBsAb) na imuno-chromatografickom princípe z ľudského séra alebo plazmy.

Princíp testu: HBsAb test funguje na princípoch imuno-chromatografie. Na testovom prúžku sa nachádza priehlbina, ktorá obsahuje látky zabezpečujúce pohyb reagentu. Testovú plochu drží priepustná membrána. Reakčná zóna membrány je potiahnutá HBsAg. Počas testu sa vzorka dostane do styku s reakčnou zónou membrány a v prípade kladnej reakcie sa vytvorí farebná čiara. Prítomnosť farebnej čiary v tejto zóne znamená pozitívny výsledok, naopak absencia farebnej čiary v tejto zóne znamená negatívny výsledok. Farebná čiara v kontrolnej zóne slúži na kontrolu, či bola vzorka dostatočne veľká a či bola vzorka membránou nasatá. Táto čiara musí byť po vykonaní testu vždy viditeľná. Absencia farebnej čiary v kontrolnom poli znamená, že vykonaný test je neplatný.

Obsah balenia: HBsAb test, umelohmotná pipeta na jedno použitie, vrecko so silikónovým gélom.

Obsah balenia: 1 ks  / Cena je uvádzaná za balenie.