ASTAR PhysioGo 101A

Kód tovaru:
1140
Moderné zariadenie PhysioGo 101A predstavuje rad prístrojov PhysioGo vyrábanú spoločnosťou Astar. Toto plne... Celý popis
2 100,00 €
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Moderné zariadenie PhysioGo 101A predstavuje rad prístrojov PhysioGo vyrábanú spoločnosťou Astar. Toto plne dvojkanálové zariadenie sa používa v mnohých fyzioterapeutických ordináciách k vykonávaniu elektroterapia a elektrodiagnostických výkonov.

Výhody PhysioGo 101A

  • Mobilná fyzioterapia. Zariadenie PhysioGo 101A je prispôsobené na vykonávanie terapie v domácom prostredí pacienta. Nízka hmotnosť a špeciálne navrhnutá taška PRO, v ktorej je zariadenie umiestnené spolu s kompletným vybavením, umožňujú bezpečnú prepravu zariadenia. PhysioGo verzia 101A je vybavená batériou, ktorá vám umožňuje vykonávať postupy, keď nie je možné pripojiť zariadenie k zdroju napájania. PhysioGo 101A dokáže pracovať až 5 hodín na batériu.
  • Liečivé prúdy a elektrodiagnostika. Prístroj umožňuje vykonávať elektroliečbu pomocou dostupných terapeutických prúdov, t.j. mikroprúdov, Kotzovho prúdu, prúdov TENS, prúdov určených na spastickú paralalýzu, diadynamických prúdov, impulzných prúdov (obdĺžnikové impulzy; trojuholníkové impulzy; Trabertov prúd), tonolýza, galvanické prúdy a ďalšie. Okrem toho je vďaka zariadeniu možné vykonávať poloautomatickú elektrodiagnostiku neuromuskulárneho systému – I / t krivku. Jeho účelom je určiť stav vyšetreného svalu a tým aj výber optimálnych elektrostimulačných parametrov.
  • Dva liečebné kanály. Prístroj bol vybavený dvoma nezávislými liečebnými kanálmi, ktoré umožňujú súčasnú implementáciu rôznych liečebných postupov pre jednu osobu (liečba štyrmi elektródami) alebo terapiu dvoch pacientov súčasne.

Určenie: Elektroliečba

 

Link na výrobcu

Stiahnuť